Graphic Design
Graphic Designer
Cluj-Napoca
Full-time (40h)

Finesse Agency își extinde echipa și caută un Graphic Designer talentat, creativ și atent la detalii. Dacă ești pasionat de designul grafic și dorești să faci parte dintr-o agenție care apreciază inovația și exprimarea creativă, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Crearea și implementarea de concepte vizuale pentru campaniile de marketing și comunicare
- Dezvoltarea de identități vizuale complete (logo, materiale de branding, ambalaje, etc.)
- Colaborarea cu echipa de web design pentru a livra grafica necesară site-urilor și altor platforme digitale
- Realizarea de materiale publicitare pentru print și digital (bannere, flyere, postere, broșuri)
- Participarea la brainstorming-uri pentru generarea de idei inovatoare în cadrul proiectelor
- Îmbunătățirea constantă a graficii vizuale bazate pe feedback și rezultate

Ce oferim:

- Un mediu de lucru prietenos și orientat spre dezvoltarea creativității tale
- Proiecte variate din industrii diverse, care îți vor permite să explorezi noi stiluri și abordări
- Oportunități de dezvoltare profesională și de formare continuă
- Venituri competitive și bonusuri bazate pe performanță
-Opțiunea de a lucra în regim hibrid (remote și la birou)

Cerințe

- Experiență demonstrabilă de minim 2-3 ani în design grafic, cu un portofoliu care să includă proiecte diverse (branding, digital, print, etc.)
- Cunoștințe avansate în utilizarea Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign), Figma sau alte unelte de design
- Capacitatea de a crea vizualuri atractive pentru diverse platforme (website, social media, materiale promoționale)
- Înțelegerea bunelor practici în design pentru print și digital
- Cunoștințe de bază în motion graphics și animație constituie un avantaj
- Abilități excelente de comunicare și colaborare cu echipa de marketing și development
- Simț estetic dezvoltat și capacitatea de a integra feedback-ul într-un mod constructiv
- Abilitatea de a respecta termene limită și de a gestiona mai multe proiecte simultan

Așteptăm cu nerăbdare să te vedem!

Vei primi feedback în termen de 48 de ore.
Mulțumim! Vă vom contacta cât de curând.
A apărut o eroare. Vă rugăm să încercați din nou.
Ai întrebări despre un serviciu? Începe o conversație cu vedeta noastră rockstar.
Sebastian
Te va contacta prin mail în cel mult câteva ore.
Mesajul tău a fost trimis. Ține telefonul aproape și căsuța de e-mail deschisă, te vom contacta cât de curând posibil.
Oops! A fost o eroare la trimiterea mesajului. Încearcă din nou.